Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Dzień Mamy i Taty w oddziałach przedszkolnych w Trójce ⁄

Dzień Mamy i Taty w oddziałach przedszkolnych w Trójce

W grupach przedszkolnych uroczystość z okazji Dnia Matki została połączona z Dniem Ojca i odbyła się 26 maja 2017 roku. Zapraszając swoich Rodziców na tę uroczystość, dzieci w ten sposób chciały podziękować za miłość, opiekę i trud jaki wkładają w ich wychowanie. Najpierw Mamy i Tatusiowie razem z dziećmi miały okazję uczestniczyć w kilku zabawach oraz brać udział w konkursach. Później podziwiały swoje pociechy w części artystycznej. Były piosenki, wiersze, tańce i na koniec serdeczne życzenia. Występy bardzo się podobały i zostały nagrodzone głośnymi brawami.

Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki, a całusom i uściskom nie było końca. Potem wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, była to chwila dzielenia się wrażeniami i zbierania pochwał. Tradycyjnie nie zabrakło pamiątkowych zdjęć. Wszystkim miłym gościom dziękujemy za przybycie.

opublikowano: 2017-06-16, © Zofia Naumczuk,

fot. Organizatorzy