Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA… ⁄

POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA…

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Do obchodów tego sympatycznego święta kolejny już raz przyłączyły się przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Reszlu. W tym dniu dzieci przyniosły swojego ulubionego misia. Każde z nich opowiedziało historię swojej pięknej i wyjątkowej zabawki . Przedszkolaki bawiły się ze swoimi pluszakami , tańczyły , rysowały ich portrety, które umieszczono na wystawie w salach. Wielką radość sprawił dzieciom tajemniczy gość, mieszkaniec lasu – Miś. Dzieci radośnie go przywitały, pokazały mu swoje pluszowe misie, zabawiły się w kole z piosenką ,, Stary niedźwiedź”, chętne i odważne dzieci recytowały wierszyki. Kończąc swoją wizytę Miś poczęstował wszystkie dzieci słodyczami.

Ten dzień należał do jednych z najbardziej wesołych dni w przedszkolu, wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości, ponieważ miś pluszowy jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

opublikowano: 2016-11-30, © Krystyna Dudek,

fot. Krystyna Dudek