Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu ⁄

Zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu

Karnawał to czas zabawy i dlatego właśnie 19 stycznia 2018 roku w ostatni dzień przed feriami zimowymi w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu zorganizowany został Bal Przebierańców dla uczniów klas I-III.

Tego dnia do szkoły przyszły: księżniczki, królewny, czarownice,, a także kowboje, policjanci, ratownicy medyczni, Ninja, Spiderman, Zorro i całe mnóstwo różnych zwierząt i znanych postaci z bajek. Stroje dzieci były bardzo kolorowe i starannie przygotowane, z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Najpierw uczniowie w klasach wraz z wychowawczyniami i rodzicami przygotowali słodki poczęstunek i zaprezentowali swoje przebrania. Następnie o godzinie 9.00 rozpoczęły się tańce w sali gimnastycznej, która na ten dzień została ozdobiona mnóstwem kolorowych balonów oraz kolorowymi światłami i zamieniła się w salę balową. Dzieci przy dźwiękach żywej muzyki w wykonaniu pana Piotr a Gerwatowskiego tańczyły i śpiewały znane przeboje. Było wiele radości, emocji, śmiechu i wesołej zabawy.

Myślę, że ten bal na długo pozostanie w pamięci dzieci, ponieważ mogły przez chwilę być ulubioną postacią z bajki czy filmu i beztrosko bawić się z nauczycielkami, rodzicami na Szkolnym Balu Przebierańców.

opublikowano: 2018-01-23, © Danuta Baten.,

fot. Danuta Baten.