Wydarzenia_szkolne
BAL KARNAWAłOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3
W piątek 30 stycznia 2009 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu tradycyjnie odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III.
Dzieci przygotowywały się do niego od kilku dni, ponieważ był to bal przebierańców.
Od rana w szkole zaroiło się od Księżniczek, Indianek, Murzynek, Rycerzy, Batmanów, Zorro, różnego rodzaju zwierząt i różnych osobliwości z innej planety. Stroje dzieci były piękne, kolorowe, a przede wszystkim bardzo pomysłowe. W klasach rodzice przygotowali słodkie poczęstunki dla uczestników balu, a sala gimnastyczna tego dnia zmieniła się w salę balową.
Do tańca grał pan Mirosław Bogdanowicz, a śpiewała Aleksandra Michalak ( absolwentka naszej szkoły). Przy porywającej do tańca muzyce dzieci bawiły się świetnie. Kolorowe korowody, tańce w kółku, parami , indywidualnie, każdy tańczył jak lubi.
Były również konkursy taneczne: taniec parami na gazecie, taniec z balonem i inne. Tego dnia nikt nie był smutny, w tańcu dzieci mogły wyrazić swoją radość, emocje i ogromną, w tym wieku potrzebę ruchu.
opublikowano: 2009-01-31, © Danuta Baten.,
Komentarze
Jak na Arenie.. xDD
jaka potupaja ahahhaahhaahhahah
ostatnie artykuły z tego działu:
- Gratulacje dla Jana Adamiaka!
- Moja rodzina jest wyjątkowa
- Akademia Łowców Odpadów w akcji!
- POŻEGNANIA CZAS UCZNIÓW KLASY III B
- Wspaniała wycieczka klasy 2a i 2b do Trójmiasta
- Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego
- Od ziarenka do bochenka
- BAL KLAS ÓSMYCH
- Wycieczka klasy 2b na zakończenie roku szkolnego
- Materiały edukacyjne "Zdrowe wakacje"
- dalej...