Zespół Szkolno-Przedszkolny
- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej
- Przedszkole Samorządowe w Reszlu

Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Maturzyści (to brzmi dumnie)! ⁄

Wydarzenia_szkolne

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Maturzyści (to brzmi dumnie)!

Przez zaistniałą sytuację nie możemy się z Wami pożegnać w murach szkoły, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka pożegnalnych słów.

W tym roku kończycie pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, gdyż wraz z ukończeniem szkoły wkraczacie w tak zwane dorosłe życie.

Każdy z Was, rozpoczynając naukę w tej szkole, miał swoje cele i marzenia, które w ciągu lat spędzonych w niej pragnął zrealizować. Dla wielu było to na pewno poznanie nowych i ciekawych osób. Ale przede wszystkim poprzez zdobycie odpowiedniego wykształcenia, zapewnienie sobie doskonałej przyszłości. Z pewnością było to trudne, wymagało wielu poświęceń i pracy. Ale to właśnie Wy jesteście tymi, którym się to udało. Mamy nadzieję, że pośród trudu nauki odkryliście swoje pasje i niejednokrotnie ulegliście oczarowaniu potęgą wiedzy na temat człowieka i świata.

Wśród Was nie ma osoby, która nie wpłynęłaby na dzisiejszy kształt naszej szkoły. Wielu z Was zapewne zastanawia się nad przyszłością, w którą każdy wkracza już osobno, bez obecności koleżanek i kolegów z klasy. Naturalne są, więc pytania o to jak ułoży się Wasze życie. Czy ostatnie lata w szkole będziecie wspominali tylko jako mało znaczący etap w swoim życiu, czy raczej jako jeden z piękniejszych okresów, w którym spełniły się wasze marzenia?

Życzymy Wam, abyście nie uważali lat spędzonych w tej szkole za stracone. Wszak to Wy mieliście wpływ na to, jak teraz ta szkoła wygląda, to Wy tworzyliście panującą w niej atmosferę.

Dlatego Wam wszystkim i każdemu z osobna życzymy licznych sukcesów w dalszym życiu. A my każdego dnia naszego pobytu w szkole będziemy dostrzegali ślad, który właśnie po sobie zostawiacie.

Pozdrawiamy wasze koleżanki i koledzy z klas przedmaturalnych 2LO, 3GPI,3GPC,3TDA.

opublikowano: 2020-04-28, © Zespół Szkół w Reszlu,

ostatnie artykuły z tego działu:

fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu
fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu
fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu

Rozkład dzwonków
Lp. Godziny lekcyjne
1.  800 -  845
2.  850 -  935
3.  945 - 1030
4. 1050 - 1135
5. 1155 - 1240
6. 1300 - 1345
7. 1350 - 1435
8. 1440 - 1525

BIBLIOTEKA SZKOLNA
Czynna:
PN - CZW w godz. 7.30 - 15.00
PT w godz. 7.30 - 14.00

ŚWIETLICA czynna od poniedziałku do piątku
w godz. 6.45 - 16.15

GABINET PEDAGOGA SZKOLNEGO

GABINET PIELĘGNIARKI SZKOLNEJ

OBIADY
Zarządzenie w sprawie ustalenia zasad funkcjonowania stołówki
Odpłatność za obiady